VIDI II

3-1-es vereség Gárdonyban

NB III-as csapatunk hiába alakított ki sok helyzetet, a gólokat a hazai együttes szerezte.

Húsvétvasárnap délután NB III-as együttesünk vármegyei rangadón lépett pályára az agárdi Parkerdőben. Az NB I-es keretből ezúttal Veszelinov, Pető, Kovács, Simut, Tóth és Menyhárt lépett pályára fiatal csapatunkban.

• Tóth

Tibor József - Krán Attila (Bezzeg Olivér 90'), Balogh Mátyás, Szombati Benedek (Balogh Balázs 66'), Balogh Ádám (Németh Péter 90'), Tóth Tibor, Szellák Sándor, Klauz Máté, Bozai Bence (Pekowski Michal Jan 83'), Gurics Máté, Lencsés Balázs

Veszelinov Dániel - Simut Mario, Polényi Gábor, Husvéth Ádám, Kiss Ádám - Molnár Csaba (Rétfalvi Zsombor 78'), Balla Kevin Károly (Ambach Arnold 61') - Csepregi Barnabás (Cserkuti-Németh Olivér 78'), Kovács Patrik (Gosztonyi András 78'), Pető Milán (Menyhárt Zsombor 46') - Tóth Tamás Vid

Játékvezetők

Takács Ákos

Turi Miklós, Végh Márton

Jól kezdtük a mérkőzést, a 2. percben Kovács Patrik egy sarokrúgást követően lefordult védőjéről és 13 méterről kapura tekert, a labda a kapufáról a hazai kapusra pattant, onnan pedig a kapu mellé. A 10. percben Pető lőtt éles szögből kapu mellé, majd néhány pillanattal később Kovács Patrik emelt 19 méterről ugyancsak kapu mellé. A 16. percben a korábbi Vidi-játékos, Lencsés Balázs fejelt szép mozdulattal a kapunkba (1-0), majd három perccel később ismét ő veszélyeztetett fejjel, Veszelinov azonban védeni tudott.

A 32. percben Csepregi 20 méteres lövése tévesztett célt. A folytatásban is mi támadtunk, a 34. minutumban Pető 17 méteres lökete suhant el a hazai kapu mellett, majd két perccel később ismét fiatal középpályásunk veszélyeztetett, 16 méteres lövését azonban védte a gárdonyi hálóőr.

A második félidő elején gyorsan sikerült egyenlítenünk, Polényi beadását Tóth Tamás Vid csúsztatta fejjel a kapuba 14 méterről (1-1). Nem örülhettünk azonban sokáig, pár perccel később ugyanis egy másik korábbi Vidi-játékos, Bozai Bence lőtte ki 14 méterről a jobb alsót (2-1). Az 59. percben Simut Mario cselezett befelé, majd 17 méterről kapu mellé tekert. A 66. percben Csepregi hozta játékba a nem sokkal korábban pályára lépő Ambachot, aki egy csel után kapura lőtt 10 méterről, a gólvonalról azonban menteni tudott egy gárdonyi védő. A 80. percben ismét Ambach veszélyeztetett, 12 méteres lövése viszont ha csak centikkel is, de célt tévesztett. Az utolsó percekben mindent egy lapra feltéve támadtunk, a Gárdony pedig egy gyors kontra végén lezárta a meccset, Balogh Ádám vette be a kapunkat (3-1).

NB III-as csapatunk jövő héten a bajnoki címért küzdő Iváncsa együttesét látja vendégül.