DVTK - VIDI

Szurkolói buszt indít klubunk Miskolcra

Utazz te is Vidi szurkolói busszal Miskolcra!

Csapatunk február 24-én, szombaton 15 órakor Miskolcon, a DVTK vendégeként lép pályára. A vidéki rangadóra klubunk szurkolói buszt indít, amely legalább 40 fő jelentkezése esetén indul el. Az utazási költség ára 7000 forint / fő, amely az utasbiztosítást nem tartalmazza. A helyfoglalás a buszon érkezési sorrendben történik!

A Vidi szurkolói busza szombat délelőtt 10 órakor indul a Piac téri Munkaügyi Központ parkolójából, hazafele pedig körülbelül 17 órakor indul majd Miskolcról.

Az utazásra jelentkezni - a 7000 ft befizetésével egyidejűleg - február 21-én, szerdán 17:30-ig lehet a VidiShopban. A VidiShop nyitvatartási ideje: hétfő-szerda-péntek 10.00-17.00, (ebédszünet 13.00-13.30).

Akik jegyet váltanak, a blokkot mindenképp őrizzék meg, ugyanis, ha nem jön össze a szükséges létszám és nem indul különjárat Miskolcra, akkor a blokk ellenében lehet visszaigényelni a befizetett összeget!

Szerző: Wéninger Ákos

Fotó: fehervarfc.hu

További hírek