NŐI FUTBALL

Nem sikerült a feljutás felnőtt női csapatunknak

A hölgyek a Szent Mihály ellen maradtak alul két mérkőzésen, így a következő idényt is a másodosztályban kezdik meg.

A Kelen SC ellen elveszített NB II-es bajnoki döntőt követően a második feljutási eséllyel a Szent Mihály ellen élhetett a MOL Vidi FC felnőtt női csapata. A szegediek egy héttel ezelőtt 6-1-es sikert arattak a mieink felett, így alaposan fel volt adva a lecke együttesünk számára a június 15-i, székesfehérvári visszavágóra.

A végeredmény 1-4 lett, a vendégek az 5. percben kerültek előnybe, amelyet aztán a 21. és 23. percekben megtripláztak. A második félidő derekán Trampler Kinga révén zárkóztunk, de a 74. percben megszületett a párharc utolsó gólja is, így együttesünk összesítésben 10-2-re maradt alul a Szent Mihállyal szemben és a következő idényt is a másodosztályban kezdi meg.

Szerző: Guber Péter

Fotó: molvidi.hu