Vidi - FTC 2-1 - U15-ös csapatunk nyerte a rangadót

A mérkőzésen készült galériánkat is megtalálod a cikkben!

Szombat délelőtt a tabella  5. helyén álló FTC U15-ös csapata látogatott Székesfehérvárra, hogy megmérkőzzön a meccs előtt a 8. helyen álló U15-ös együttesünkkel.

A találkozón végig a küzdelem dominált, a két csapat kevés helyzetet alakított ki a 2x40 perc során. Kiss Ádám találatával a mieink szereztek vezetést a 30. percben, majd a második játékrész utolsó előtti percében Király Dominik duplázta meg az előnyünket. A zöld-fehérek szépítő találatát a 80. percben Vitályos Viktor szerezte. Győzelmének köszönhetően csapatunk felzárkózott az 5. helyre a tabellán.

Zimmermann Tamás (MOL Fehérvár FC U15, vezetőedző): "Csapatom megérdemelt győzelmet aratott a Ferencváros korosztályos együttese ellen. Egyik oldalon sem alakult ki sok gólhelyzet, szerencsére mi jobb százalékban tudtuk értékesíteni a ziccereinket, mint az ellenfelünk. Örülök annak, hogy egyre jobb közösséggé formálódik a csapat, a srácok egymásért küzdenek a pályán, ki tudják javítani egymás hibáit, ha arról van szó.

Fotó: molfehervarfc.hu