UTÁNPÓTLÁS

Újabb sikerével két pontra került az első helytől U19-es csapatunk

Ezúttal a Budai FC-t győzte le Toldi Gábor csapata; Földvári Fanni mesternégyesével vertük a Szent Mihályt. Utánpótlás-eredmények.

Az elmúlt hétvégén leány U16-os és U14-es csapatainkon kívül a MOL Vidi FC minden utánpótlás-gárdája érdekelt volt.

U19 II. osztály 24. forduló
2019. április 19. MOL Vidi FC - Budai FC 3-1 (1-1)
Újabb győzelmet aratott U19-es csapatunk. Ezúttal a Budai FC volt az áldozat. Érdekesség, hogy a félidőben még 1-1 volt az állás és mindkét találatot a vendégek játékosa, Deésy szerezte - egyet ide, egyet oda. A második játékrészben Tamás és Laczkó góljai jelentették a három pontot. Mivel az éllovas PMFC döntetlenezett a Pakssal, előnyük már csak 2 pont a mieink előtt.

U17 II. osztály 24. forduló
2019. április 19. Nyíregyháza Spartacus - MOL Vidi FC 1-2 (0-1)
Zsinórban kilenc! Továbbra is hibátlan 2019-ben Simek Péter csapata, amely ezúttal a közvetlen rivális Nyíregyháza otthonában tudott győzedelmeskedni idegenben. Ezúttal Kopperman és Hajdinger góljai szállították a sikert, amellyel fellépett a dobogóra az U17. Most hazai pályán a 14. Budai FC jön.

U16 II. osztály 24. forduló
2019. április 19. Nyíregyháza Spartacus - MOL Vidi FC 2-1 (1-0)
Szintén 2-1 lett, de fordított előjellel az U16-os csapat meccse. A hazaiak még az első játékrészben kerültek előnybe, a Vidi 2-0 után már csak szépíteni tudott. A legközelebbi riválisok botlásai miatt előnyünk a 3. előtt maradt 5 pont, de az éllovas Kecskemét 13 pontra elhúzott és gyakorlatilag bajnoknak tekinthető. Szombaton a 7. Budai FC-vel mérkőzünk.

U15 I. osztály 24. forduló
2019. április 18. MOL Vidi FC - Budapest Honvéd FC 1-3 (0-2)
Újabb vereséget könyvelhetett el Nagy Lajos gárdája. A fiatalok ezúttal a 31. percre döntő hátrányba kerültek és Tóth Tamás szépítése után sem tudtak pontot szerezni, így a kispestiek 12 pontra növelték előnyüket előttünk. Csapatunk jelenleg az 5. és legközelebb a 13. Haladás vendége lesz.

U14 I. osztály 24. forduló
2019. április 19. MOL Vidi FC - Budapest Honvéd FC 0-3 (0-2)
Nem adott esélyt U14-es gárdánknak az éllovas Honvéd, amely háromgólos sikert aratott Székesfehérváron. A mieink egy helyet visszacsúszva 12.-ek, pénteken a 8. Haladás otthonába látogatnak.

Női labdarúgás

Leány U19 Kiemelt csoport 16. forduló
2019. április 17. Szent Mihály - MOL Vidi FC 1-4 (0-3)
Magabiztos sikerrel térhetett haza Szegedről Gajdóczi Tibor csapata. Az U19-es csapat a 14., a 28. és a 41. percben megalapozta előnyét, a félidőben már 3-0 volt az állás, majd a szépítés után Földvári negyedjére is eredményes volt, így 4-1 lett a végeredmény. A három ponttal megközelítettük az 5. Debrecent, május 2-án majd a 4. Astra látogat Székesfehérvárra.

Szerző: Guber Péter

Fotó: molvidi.hu