KATONA MÁTYÁS

"Nagyon jókor jött a szünet előtt a vezető gól"

Az MTK elleni győztes bajnokin az első gólunkat szerző Katona Mátyás értékelt a lefújás után.

"Nagyon jókor jött a szünet előtt a vezető gól számunkra, ha 0-0-val mentünk volna a félidőre, akkor nagyobb nyomás nehezedett volna ránk a második játékrészben - 2-0 után pedig már könnyebb dolgunk volt. A gólomnál jól sikerült eltalálnom a labdát, ráadásul pont egy eladott labda után sikerült mindez, Kalmár Zsolt szépen szerelt, majd hozzám passzolt, én pedig kilőttem a bal felsőt. Pozitív a hangulat az öltözőben azt követően, hogy jól sikerült az elmúlt három hazai meccsünk. Szerencsére a tabellán is sikerült feljebb lépnünk, már alig várom a bajnokság folytatását. Azt gondolom, a győztes meccsekből lehet a legtöbbet tanulni" - nyilatkozta az MTK ellen 3-0-ra megnyert bajnokin a vezető gólunkat szerző Katona Mátyás.

Szerző: Óházy Bálint

Fotó: fehervarfc.hu