ELLENFÉL-LES

Egygólos hátrányból fordítana ellenünk a Pécs

A szerda esti Magyar Kupa-meccsen nem lesz könnyű dolga a Vidinek a tavaszra magára talált PMFC otthonában.

A Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján Pécsen lépünk pályára szerdán 18.00-tól. Az elmúlt hónapokban stabilizálódott a téli szünetet az NB I tabellájának utolsó helyén töltő PMFC. Az új vezetőedző, a horvát Robert Jarni remekül összerakta a piros-feketéket, hiszen első négy tavaszi bajnokijukon 7 pontot szereztek és már a tizennegyedikek a táblázaton.

A kupában a baranyai alakulat a Szászvári SE-t (3-0), a SZEOL SC-t (4-1), a Kozármislenyt (5-0) és a DVSC-TEVA-t (1-0) búcsúztatta az első négy fordulóban. A negyeddöntő első meccsén 2-1-re kikaptak csapatunktól Székesfehérváron, az idegenben szerzett gól miatt azonban így sincsenek rossz helyzetben.

A párharc érdekessége, hogy tavaly ilyenkor a Ligakupa negyeddöntőjében került szembe a két csapat, akkor idegenben 1-1-et játszottunk, majd hazai pályán 3-0-ra győztünk.