A Plovdivval játszunk először az Impact Cup-on

A bolgár Loki elleni mérkőzéssel kezdődik a spanyolországi nemzetközi torna, a győztesre a Dinamo Kijev - Young Boys párharc győztese vár.

Sokáig kérdéses volt a torna mezőnye, semmilyen konkrét információ nem állt rendelkezésünkre, de az elmúlt napokban felpörögtek az események, és végre megkaptuk a résztvevő csapatok listája mellett a párosításokat, a kupa menetét és a mérkőzések várható időpontjait is.

Csapatunk a sorsolásnak köszönhetően nyitó meccset játszik a tornán, az első ellenfél a bolgár bajnokságban jelenleg hatodik helyen álló, egyszeres bajnok Lokomotiv Plovdiv lesz.

A 2. kör párosítása
A mérkőzések január 25-én, a Marbella Football Center lesznek.

az A csoport vesztese - B csoport vesztese, 11 óra
az A csoport győztese - B csoport győztese, 13.30 óra
az C csoport vesztese - D csoport vesztese, 16 óra
az C csoport győztese - D csoport győztese, 18.30 óra

A 3. körben, január 28-án, a második kör eredményei alapján játszanak a csapatok az 1-8. helyekért, a helyszín a Municipal Stadium Marbella, a mérkőzések a szokott időpontokban 11, 13.30 és 16 órakor kezdődnek, a döntő pedig 18.30-kor.

Néhány szabály
-Ha 90 perc után döntetlen az eredmény, akkor nincs hosszabbítás, azonnal 5-5 tizenegyes következik.
-Ha 5-5 tizenegyes után továbbra is döntetlen az eredmény, akkor 1-1 tizenegyessel folytatják addig, amíg el nem dől ki nyeri a meccset
- Minden csapat 11 játékost cserélhet (beleértve a kapusokat is)
- A díjazás: a tornagyőztes 6000, a második 3500, a harmadik helyezett 2500 eurót és serleget kap.

Kövesse a meccseket a vidi.hu-n!
Természetesen csapatunk mérkőzéseiről élő online közvetítéssel, beszámolóval, képgalériával és egyéb részletekkel jelentkezünk, így szurkolóink semmiről sem maradnak le.