BEHARANGOZÓ

A Fradi és az Újpest ellen kezdjük a szezont

A Magyar Kupa-negyeddöntő első meccse után hétvégén folytatódik a bajnokság is. A Vidi II Dorogon lép pályára.

Magyar Kupa-negyeddöntő
2016. február 10., szerda, 18.00: Ferencvárosi TC - Videoton FC

Szerda este Budapesten, a Groupama Arénában lép pályára csapatunk, ahol a Magyar Kupa negyeddöntőjének első felvonását rendezik. Az FTC a Nagyecsed (10-0) és a Csákvár (4-1 és 3-4), mi az Andráshida (2-0) és a Haladás (1-0 és 1-1) legyőzésével jutottunk a legjobb nyolc közé. A találkozó visszavágója március 2-án lesz Felcsúton.

OTP Bank Liga 20. forduló
2016. február 13., szombat, 18.00: Újpest FC - Videoton FC

Két hónapos szünet után a 20. fordulóval folytatódik a bajnokság szombaton, a játéknap zárómeccsén Újpesten játszunk. A lilák a tabella második helyén állnak, egy ponttal előznek meg bennünket, egy Vidi-győzelem esetén tehát helyet cserél a két együttes. Ősszel Sóstón találkoztunk és 3-0-ra győztünk.

NB III Nyugati csoport 18. forduló
2016. február 14., vasárnap, 14.00: Dorogi FC - Videoton FC II

A táblázat második helyén álló Vidi II a harmadik Doroghoz utazik. Disztl László csapata 3-0-ra győzött ősszel a Komárom-Esztergom megyei gárda ellen.

Szerző: Acsai N. Ferenc