SIMPLE NŐI LIGA

Vereség az FTC-Telekom otthonában

NB I-es női csapatunk 6-1-re alulmaradt a bajnokság listavezetőjének vendégeként, gólunkat Szabó Bernadett szerezte.

A Simple Női Liga NB I 17. fordulójában női csapatunk a bajnokság címvédőjének, egyben listavezetőjének otthonába látogatott.

Az FTC-Telekom esélyeshez méltóan kezdte a mérkőzést, a 4. percben egy fejessel megszerezték a vezetést, majd a 36. percig három gólosra növelték az előnyüket. Két minutummal később sajnos megfogyatkoztunk kapusunk, Terestyényi Anna kiállítása miatt, amire rögtön újabb gólt lőtt az FTC. Az első játékrész vége előtt aztán jött a szépítő Vidi-gól, Szabó Bernadett szabadrúgásból vette be a zöld-fehérek kapuját (4-1).

A fordulás után az emberelőnyben játszó hazaiak újabb két gólt szereztek, így 6-1-re nyerték meg a mérkőzést.

Női együttesünk legközelebb április 13-án, a bajnokság második helyén álló ETO FC Győr ellen lép pályára hazai pályán.

FTC-Telekom - Fehérvár FC 6-1 (4-1)
Fehérvár FC: Terestyényi - Ramor, Szabó E. (Mihályi, 63.), Szabó B., Jánosi, Földvári, Jánoska, Bors (Németh N., 39.), Tóth, Szombati (Balla, 72.), Simon
Gólszerzők: Kubassova (4., 36.), Edwards (33., 58.), Csányi (40.), Papp (63.) ill. Szabó B. (45+2.)

Szerző: Óházy Bálint