SIMPLE NŐI LIGA

Döntetlent játszott Miskolcon női csapatunk

Női együttesünk 1-1-es döntetlent ért el a DVTK otthonában, gólunkat Jánosi Ninetta szerezte.

A Simple Női Liga NB I 21. fordulójában Miskolcon lépett pályára női csapatunk.

Az ötödik helyen álló DVTK-s hölgyek 2023 novemberében 3-0-s győzelmet arattak Székesfehérváron, ráadásul jó formában voltak, utolsó három mérkőzésüket megnyerték, így újabb nehéz kihívás várt együttesünkre.

A szorosan alakuló első félidő hajrájában, a 42. percben Sain Anna góljával megszerezték a vezetést a hazaiak (1-0). A vidis lányok nem adták fel, a szünet után, az 54. percben Jánosi Ninetta egalizált (1-1). Újabb gól nem született, így a találkozó döntetlennel ért véget. Az élvonaltól már biztosan búcsúzú csapatunk a miskolci pontszerzéssel megtörte nyolcmeccses vereségsorozatát.

Simple Liga Női NB I, 2023-2024, Tavaszi idény, 21. forduló

4 május szombat

DVTK

1-1

DVTK Stadion Miskolc

Fehérvár FC

Női együttesünk jövő szombaton, május 11-én 16 órától az MTK Budapestet fogadja Székesfehérváron a Simple Női Liga NB I 22. fordulójában, Andorka Péter csapata ezzel a mérkőzéssel zárja a bajnoki szezont.

Szerző: Csik Tamás

Fotó: fehervarfc.hu