SPANDLER CSABA

"Sajnos a piros lap megpecsételte az első félidőnket"

Hátvédünk, Spandler Csaba értékelt a DVTK elleni idegenbeli vereség után.

"Jól kezdtük a mérkőzést, a kiállításig főleg az ellenfél térfelén zajlott a játék. Sajnos a piros lap megpecsételte az első félidőnket. A második játékrészre új játékrendszerben, új filozófiával jöttünk ki, ami 20-25 percig egész jól működött is, utána viszont összeestünk. Ilyen szétesést nem tapasztaltam még itt a csapatnál, remélem, ez volt az első és utolsó ilyen. A második hazai gól előtt meddő fölényben voltunk, egy beadásunk utáni kontrából találtak be, de ettől még nem szabadott volna összeesnünk. Három győzelem után most beleszaladtunk a késbe, összeülünk, megbeszéljük, és a jövő héten megpróbálunk javítani" - értékelt hátvédünk, Spandler Csaba a DVTK elleni vereség után az M4 Sport kamerája előtt.

Szerző: Óházy Bálint