INTERJÚ

Marko Scsepovics: "Csalódott vagyok az eredmény miatt"

Szerb csatárunk értékelt a lefújás után.

Csapatunk az OTP Bank Liga 12. fordulójában a Balmaz Kamilla Gyógyfürdővel játszott és Balmazújvárosban 1-1-es döntetlent ért el. A Vidi egyetlen gólját a 11. percben Marko Scsepovics szerezte, aki ezzel már ötgólos a szezonban, a lefújást követően pedig honlapunknak értékelt.

"Nagyon csalódott vagyok az eredmény miatt, mert az első félidőben 42-43 percig kezünkben tartottuk a mérkőzést, rengeteg helyzetet alakítottunk ki és a vezetés is nálunk volt. Három- vagy négygólos előnnyel is vonulhattunk volna szünetre, ehelyett 1-1 volt az állás 45 perc után. A második játékrészben keményen próbálkoztunk, de a Balmazújváros kiválóan védekezett és megakadályozta, hogy megszerezzük az újabb gólunkat. Nagyon mélyen a saját tizenhatosán védekezett a hazai gárda, nem hagytak területet arra, hogy kapura törjünk. Készültünk egyébként erre, hiszen igyekeztünk a széleken mögéjük kerülni. Ez többször sikerült is, például a gólunk is egy ilyen szituációból született, de végül nem volt elég." - fogalmazott a találkozó után Marko Scsepovics.

Szerző: Guber Péter