EDZŐMECCS

Hétfőn az UD Marbella ellen lépünk pályára

A mérkőzést délután 16:30-kor rendezik meg a marbellai stadionban.

Második spanyolországi felkészülési mérkőzésünket a spanyol harmadosztályban szereplő - vagyis a negyedik legerősebb spanyol ligában vitézkedő - UD Marbella ellen játsszuk, hétfőn délután. A marbellai együttes azonos ligában szerepel a legutóbbi ellenfelünkkel, az El Paloval. Egyébként a spanyol harmadosztályban legutóbb pont ez a két csapat mérte össze tudását múlt vasárnap, a találkozó 1-1-es döntetlennel zárult.

Szinte napra pontosan egy évvel ezelőtt, 2012. január 24-én az UD Marbella az akkor még a Bundesliga másodosztályában szereplő - azóta az élvonalba feljutó - Fortuna Düsseldorf ellen játszott felkészülési mérkőzést, és az eredmény ellenére a spanyol csapat végig méltó ellenfele volt a düsseldorfi alakulatnak (UD Marbella - Fortuna Düsseldorf 2-5)

A hétfő délutáni találkozóról természetesen ezúttal is online-közvetítést olvashatnak szurkolóink honlapunkon!