Henning Berg: "Jó lesz újra tétmérkőzésen pályára lépni"

Vezetőedzőnk szeretné, ha a csapat továbbra is eredményesen és jó formában futballozna.

„Hosszú szünet után vagyunk, véget ért a bajnokság első harmada, úgy érzem, minden adott a sikeres folytatáshoz. Jobban fel tudtunk készülni most a Diósgyőrből, mint az első fordulóban, akkor ugye vereséget szenvedtünk tőlük két EL-selejtező között, most azért dolgoztunk, hogy jobb eredményt érjünk el. Vártuk, hogy újra bajnokit játszhassunk, jó lesz újra tétmérkőzésen pályára lépni, szeretnénk ugyanolyan formában folytatni a szezont, ahogy a szünet előtt abbahagytuk. Az elmúlt három héten a csapat játékának több elemét is igyekeztünk fejleszteni. Persze, mint mondtam az előbb, voltak már jó eredményeink, de az nem kérdés, hogy még bőven van hová fejlődnünk több szempontból is, ezt figyelembe véve töltöttük el a mögöttünk hagyott heteket" - mondta a 18:00 órakor kezdődő DVTK elleni idegenbeli mérkőzés előtt vezetőedzőnk, Henning Berg.

A találkozót az M4Sport élőben közvetíti.

Szerző: Gressó Gergely