Henning Berg: "Kemény idegenbeli mérkőzés következik“

Vezetőedzőnk szoros, de győztes találkozóra számít Mezőkövesden.

„Nagyon jó volt, hogy egy erős ellenfél ellen tudtunk játszani a szünetben. Úgy gondolom, hogy a Partizan valamivel erősebb csapat a magyar élvonal átlagánál, jó lehetőség volt ellenük meccselni. Persze nem szabad elfelejteni, hogy ez egy felkészülési mérkőzés volt, nem lehet egy kalap alá venni az élességét egy bajnokival, de mindenképpen hasznos volt a múlt heti kilencven perc a nemzetközi tapasztalatok és a bajnoki felkészülés miatt is. A Mezőkövesd újonc csapatként jól szerepel, már öt alkalommal győztek, kevés gólt kaptak, mindenkivel szoros meccset játszanak, és itt nem csak az eredményekre, hanem a mutatott játékra is gondolok. Kemény idegenbeli mérkőzés következik, a lehető legjobb tudásunkra lesz szükségünk ahhoz, hogy elhozzuk a három pontot“ – nyilatkozta a 15:30 órakor kezdődő Mezőkövesd elleni bajnoki előtt vezetőedzőnk, Henning Berg.

A találkozót az M4Sport.hu élőben közvetíti.

Szerző: Gressó Gergely