DALA MARTIN

"Az első 15-20 percben nagyon nehéz helyzetbe hoztuk magunkat"

U21-es válogatott kapusunk értékelt honlapunknak az ETO elleni vereség után.

"Az első 15-20 percben nagyon nehéz helyzetbe hoztuk magunkat, nincs mit szépíteni rajta, rosszul kezdtük a mérkőzést. Gyorsan kétgólos hátrányba kerültünk, utána pedig futottunk az eredmény után. A folytatásban igyekeztünk többet tartani a labdát, de nem volt meg bennünk az átütőerő, nem sikerült komoly gólhelyzeteket kialakítanunk. Végig meccsben voltunk ugyan, de a legvégén sikerült a Győrnek lezárnia a mérkőzést. Vissza kell néznem a találkozó felvételét, mert nem igazán tudom, mi történt az első 20 percben, csak arra emlékszem, hogy futószalagon jöttek a győri helyzetek. Azért is különösen fájó ez a vereség, mert a szakmai stáb minden alkalommal külön felhívja a figyelmünket arra, hogy mennyire fontos az, hogy jól kezdjük a meccset, az első párharcokat nyerjük meg. Ebből ma nem tudtunk semmit megvalósítani és sajnos újabb vereséget szenvedtünk el" - nyilatkozta honlapunknak Dala Martin.