KÖLCSÖN-FIGYELŐ

Április 8-15.

Az elmúlt héten Dala Martinnal a kapujában aratott két győzelmet a Nyíregyháza.

A Merkantil Bank Liga NB II-ben listavezető Nyíregyháza Dala Martinnal a kapujában újabb fontos lépéseket tett a feljutás felé. A nyírségiek a Pécs elleni 2-1-es hazai sikerükkel nyitották a hetet, majd a hétvégén 1-0-s győzelmükkel Kazincbarcikáról is elhozták a három pontot. Dala mindkét összecsapást végigjátszotta.

A szintén NB II-ben szereplő FC Ajka hazai pályán 1-0-s vereséget szenvedett a Csákvártól, Babos Bence végigjátszotta az összecsapást.

A DVTK-ban Szabó Levente a 74. percben csereként állt be az FTC otthonában elszenvedett 2-1-es vereség alkalmával az OTP Bank Liga NB I 21. fordulójából elhalasztott mérkőzésen, majd vasárnap az MTK-DVTK-n (1-1) a kezdőcsapatban kapott helyett, a 60. percben lecserélték.

A Panetolikosz a görög első osztályban 1-0-ra győzött a Kifisias otthonában, Franck Bambock nem volt a keretben. A horvát élvonalban a Lokomotiva Zagreb idegenben 2-0-ra legyőzte az NK Varasdin együttesét, Liam Kastrati a kispadon kapott helyett.

Szerző: Csik Tamás