U17: Cserkuti-Németh Olivér Portugália ellen lépett pályára

Izgalmas mérkőzésen született döntetlen Balmazújvárosban, támadónk harminc percet játszott.

2020 nyarán érkezett a Vidihez Cserkuti-Németh Olivér, akinek remek formájára (az U17-es kiemelt bajnokságban 6 meccsen eddig 4 gólt szerzett) Belvon Attila szövetségi edző is felfigyelt.

Férfi U17-es válogatottunk a jövő májusi, hazai rendezésű Európa-bajnokságra való felkészülés egyik fontos állomásához ért az Eb helyszínein rendezett nemzetközi tornával, amelyen a korosztály legerősebb válogatottjaival, a portugál, a spanyol és a holland csapattal mérkőzhet meg.

Csütörtök este Portugália volt az ellenfél Balmazújvárosban, játékosunk 2-1-es vendég vezetésnél állt be a 60. percben, a végeredmény 3-3 lett. Vasárnap 18:00 órakor következik a spanyolok elleni derbi.

Author: molfehervarfc.hu