Bartosz Grzelak:

"A mérkőzés abból a szempontból úgy alakult, ahogy vártam, hogy tudtam, egy defenzíven játszó csapat ellen lépünk pályára. A második félidőben sokat birtokoltuk a labdát, sok helyzetet kialakítottunk. Összességében lőttünk két gólt, a végeredmény mégis 0-0 lett, ezek a tények. Úgy harcoltunk, mint az oroszlánok, a játékosok számomra hősök, ezért is volt szomorú látni a lefújás után a könnyet a szemükben. A két meg nem adott gólról is beszélnünk kell. Magyarországon VAR-rendszer működik hat kamerával. Visszanéztem a második gól előtti szituációt és nem értem, hogy ezekből a felvételekből – mikor milliméterekről beszélünk – hogyan tudta valaki megállapítani, mikor hagyta el a játékos lábát a labda. Ilyen helyzetekben, ha nincs perdöntő bizonyíték, akkor a támadófutballt kellene segíteni, ez a múltban is így volt a lesszabályt illetően. A magyar labdarúgásban a játék minősége jó, ma is itt volt 6000 ember, a szurkolók a szenvedély miatt szeretik ezt a játékot és éppen ezt veszik el azzal, hogy egy gól után percekig várunk arra, hogy valaki eldöntse, mikor hagyta el egy játékos lábát a labda. Ez a döntés a milliméterekről nem csak egy meccset, de egy egész szezont befolyásolt. Ez számomra érthetetlen és a magyar labdarúgásban dolgozó edzőként fel kell tennem a kérdést, hogy tényleg ezt akarjuk? Korábban soha nem beszéltem a játékvezetőkről, pedig a szezonban több olyan hibás döntés is született, amikor megtehettem volna. Tisztelem a munkájukat, de ez a mai sok volt nekem. Remélem a jövőben nem kell róluk többet beszélnem."

Vladimir Radenkovic:

"Okosan játszottunk ma, olyan volt ez a meccs, mint egy sakk-mérkőzés és erre is készültünk. Az utolsó 15-20 percben már nem volt elég erőnk támadásokat vezetni. Előtte voltak jó kontráink, amiket viszont nem tudtuk eredményesen befejezni. A két meg nem adott hazai gólról annyit mondhatok, hogy van, amikor az embernek szerencséje van, máskor pedig nincs. Büszke vagyok arra, amit ma elértünk, különösen az utolsó 20 percben küzdöttünk nagyot. A meccs előtt nem gondoltunk az ellenfélre, csak a saját idegenbeli játékunkat akartuk javítani, hogy a hazai meccseinkhez hasonló szenvedéllyel és eredményességgel tudjunk futballozni. Úgy érzem, ez sikerült is."