Henning Berg:

„Mindig kicsit csalódott vagyok, amikor 1-0-ra vezetünk, kevesebb mint tíz perc van vissza, de mégse sikerül nyerni. Jó esélyünk volt megszerezni a második gólt, az elmúlt mérkőzéseken jellemzően sikerült sokszor betalálnunk, de most máshogy alakult. Hogy őszinte legyek, ma nem játszottunk annyira jól, ahogyan tudunk – talán a második félidő egy részében néztünk ki jól. Ennél több kell, ma a teljesítmények alapján az 1-1-es eredmény reálisnak mondható. Persze, mint mondtam, így, hogy a végén kaptunk egy furcsa gólt, nem egyszerű, sokkal jobban le kellett volna védekeznünk azt a szituációt. Alapvetően mondjuk nem volt sok helyzete a Ferencvárosnak, volt néhány „ping-pong“ szituáció a tizenhatosunkon belül, de nem tudtak sokszor átjátszani minket. Hogy idegesek lettek volna a játékosok? Nem éreztem őket annak, de az tény, hogy ma nem játszottunk azon a szinten, amire képesek vagyunk. Bízom benne, hogy tanulunk a mai hibákból és a következő FTC elleni mérkőzésen képesek leszünk majd dominálni a meccset.“

Thomas Doll:

„Jó bajnoki mérkőzést láthattak a nézők. Mindkét csapat nagy hangsúlyt fektetett a taktikai felkészülésre, nekünk sajnos Böde Dani sérülése után hamar át kellett szerveznünk a csapatot. Nem hagyott egymásnak sok teret a két együttes, pontrúgásból voltak helyzetek, illetve nekünk volt 1-2 kontránk – ezeket megoldhattuk volna ügyesebben is. A tizenegyes előtt már tisztáznunk kellett volna, amúgy sok érdekes bírói döntés volt ellenünk. Némelyik sárga lap felesleges volt, nem kéne állandóan tördelni a mérkőzést, hagyni kéne, hogy az menjen a maga útján – nem értettem pár döntést. Erőt kell gyűjtenünk, három nap múlva fontos mérkőzésünk lesz, akárcsak a Vidinek, ez nem könnyű időszak egyik csapatnak sem.“