José Gomes: Megint egy jó mérkőzést játszottunk egy nagyon erős csapat ellen. Az első félidőben vétettünk hibákat a támadásaink során, ami azt jelenti, hogy sok energiát fektettünk a védekezésbe. Amikor ugyanis egy ilyen erős csapat ellen kell játszani, akik képesek a sokpasszos játékra és a labdatartásra, akkor minden hiba után nagy erőfeszítést kíván, hogy újra visszaszerezd a labdát. De a főbb támadásaikat jól akasztottuk meg már az első félidőben is. A második játékrész teljesen más képet mutatott, többet birtokoltuk a labdát és kontrolláltuk a középpályát. 2-3 nagy helyzetünk volt, de sajnos nem tudtunk a kapuba találni, az egyik ilyen után viszont kaptunk egy gólt. Az első edzőtáborban mindenki 45 perceket játszott, a mostaniban volt, aki 60-at, volt, aki 30-at, a mai meccsen pedig már voltak akik szinte végig a pályán voltak. A célját elérte a mai mérkőzés, úgy érzem, jó úton vagyunk, hogy tavasszal elérjük, amit szeretnénk.

Leonid Slutsky: A Videoton FC egy jó csapat, nehéz mérkőzés volt számunkra a mai. Voltak problémáink olykor a 90 perc alatt, de összességében jó meccset játszottunk. Úgy érzem, jól szolgálta mindkét együttes felkészülését az összecsapás.