EDZŐI ÉRTÉKELÉS

Pető Tamás: "Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést"

A két vezetőedző a mérkőzés után értékelte a látottakat.

Pető Tamás: Megérdemelten győztünk ilyen arányban is, sőt még így is kimaradtak helyzeteink. Helyén kezeljük ezt a győzelmet, aminek akkor lesz igazi értéke, ha a következő fordulókban is nyerni tudunk. Elindultunk egy jó úton, erről már nem szeretnénk letérni. A paksi meccs után úgy éreztük, változtatnunk kell a kezdőcsapaton és a szerkezeten is. Amit egész héten gyakoroltunk, a játékosok megvalósították és jött is az eredmény. Több szerkezetben kell tudnunk játszani ezzel a kerettel, a mai egy volt ezek közül, szerencsére bejött.

Nebojsa Vignjevic: Ha nem is 3-0 arányban, de ellenfelünk megérdemelten győzött ma. Hozzáteszem, a második félidőben rengeteget tettünk azért, hogy az legyen a végeredmény, ami végül lett, gondolok itt a tizenegyesre és a piros lapra. Az első játékrészben jól játszottunk, de sajnos a kapuba nem tudtunk betalálni, néhány esetben pedig feleslegesen egyénieskedtek a játékosok. Szünet után több lehetősége volt a támadásra a Vidinek, mi inkább csak erőlködtünk, nem tudtunk csapatként funkcionálni. Gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez!