Meglepetés-filmmel búcsúztatta klubunk Juhász Rolandot

Az FTC elleni találkozó után először Roli családja és barátai, valamint a csapat látta a filmet. A vetítés után nekik is köszönetet mondott kapitányunk.

Közel egyórás, egész pályafutását bemutató filmmel lepte meg klubunk az FTC elleni bajnokin utoljára pályára lépő Juhász Rolandot. Csapatkapitányunk – bár maga narrálja a mozit – úgy tudta, hogy egy hosszú, egész pályafutását lezáró interjú készül vele, ám a főhősön kívül családja, barátai, korábbi és jelenlegi edzői- és csapattársai is megszólalnak a filmben.

Érdemes lesz a napokban gyakran frissíteni tehát honlapunkat, hiszen az exkluzív interjúkat tartalmazó videó természetesen szurkolóink számára is hamarosan elérhető lesz!

Szerző: molfehervarfc.hu

Fotó: molfehervarfc.hu

További hírek