Magabiztos győzelem a Szolnok ellen

A félidőben még vezetett a Szolnok, de nem volt kétséges, melyik a jobb csapat. Megérdemelt 3-1-es piros-kék győzelem a forduló záró mérkőzésén.

Csapatunk támadólag lépett fel már az első perctől kezdve. Rengeteg helyzetet sikerült a vendégek kapuja előtt kialakítani, de a legnagyobb ziccerekből sem tudtak a piros-kék mezben játszó Vidi-játékosok gólt lőni. Nikolics egymaga szerezhetett volna 2-3 gólt az első 45 percben, de Kövesfalvi nagyszerű napot fogott ki, csatárunknak pedig nem sikerült túljárni a veterán hálóőr eszén. Az első félidő vége előtt nem sokkal büntetőhöz jutottak a vendégek, amit Alex váltott gólra. Ezzel azonban a Szolnok el is lőtte az összes puskaporát, a második félidőben ugyanis még nagyobb elánnal támadott a Vidi, és ez végre gólokban is megmutatkozott. Lipták, Sándor és Alves is gólt szerzett, ezzel végül magabiztos győzelmet szerzett csapatunk, amely az első félidőben még görcsösen, Lipták gólja után azonban már sokkal felszabadultabban játszott.
A részletekért olvassa el ONLINE TUDÓSÍTÁSUNKAT!