SZURKOLÓI

Közönségszavazás: Kovács Istváné a tavasz gólja

Középpályásunk Honvéd ellen lőtt bombája a szavazatok 58 százalékát kapta, ezzel toronymagasan megnyerte a voksolást.

Kovács István az első tavaszi fordulóban, a Honvéd - Vidi (0-4) mérkőzés 37. percében lőtt hatalmas gólt Kemenes Szabolcs kapujának jobb felső sarkába, szavazó szurkolóink 58 százaléka szerint ez a találat volt a 2012-2013-as szezon második felének legszebbje.

A dobogó második és harmadik fokán egy-egy Mitrovics gól végzett. A voksolók 15 százaléka szintén a Honvéd - Vidi meccsről választott, mégpedig az első találatot, amikor középpályásunk egy szöglet után 15 méterről emelt a hálóba. Harmadik lett Mitrovics Pécs elleni "nyesése", amit a Ligakupa elődöntőjének visszavágóján szerzett Mecsekalján.

Szerző: Acsai N. Ferenc