Klubunk közös megegyezéssel szerződést bontott Vaskó Tamással

Vaskó 2010-ben igazolt a Vidihez, és a következő évben tagja volt első bajnokcsapatunknak.

A mai napon közös megegyezéssel szerződést bontott klubunk Vaskó Tamással. A 29 éves védő 2010-ben igazolt a Vidihez, és összesen 43 bajnokin lépett pályára, ezeken pedig egy alkalommal gólt is szerzett. 2011-ben részese volt csapatunk első bajnoki címének. A legutóbbi szezonban kölcsönben Kecskeméten futballozott.

"Nagyon sokat köszönhetek a Vidinek. Nem csak a csapat szerezte meg 2011-ben első bajnoki aranyérmét, hanem én is. Korábban csak ezüstérmeket nyertem, az első aranyérmem miatt pedig mindig jó szívvel fogok visszagondolni a Vidire. Sok sikert kívánok a csapatnak és a szurkolóknak is!" - nyilatkozta honlapunknak Vaskó Tamás!

Természetesen mi is további sok sikert kívánunk Vaskónak pályafutásához!

Szerző: Wéninger Ákos

Fotó: vidi.hu

További hírek