UTÁNPÓTLÁS

Kétszer is győzött U19-es csapatunk

Toldi Gábor együttese szerdán a Kecskemétet, szombaton a Békéscsabát verte meg. Utánpótlás eredmények.

A fiú U17-es és U16-os, valamint a leány U14-es korosztályon kívül minden, országos bajnokságban versenyző együttesünk pályára lépett a hétvégén.

U19 II. osztály 1. forduló
2019. október 2. MOL Fehérvár FC - KTE Labdarúgó Akadémia 4-0 (2-0)
Kettős bevetés várt a héten az U19-re, amely elsőként még az 1. fordulóból elmaradt találkozón lépett pályára. A 6. helyen álló KTE-t győztük le. A félidő még "csak" 2-0 volt, de aztán Kojnok - aki az első gólnál asszisztot adott - a második játékrészben újabb két alkalommal volt eredményes és végül mesterhármasig jutott - a három pont pedig itthon maradt.

U19 II. osztály 7. forduló
2019. október 5. MOL Fehérvár FC - Békéscsaba 1912 Előre 3-2 (3-0)
Csak ráijeszteni tudott a tabellán 9. helyre fellépő U19-es együttesünkre a Békéscsaba. A viharsarkiak a 12. helyről várták az összecsapást és 22 perc alatt már háromgólos hátrányban találták magukat, de aztán felzárkóztak és végül egy gólra csökkentették a különbséget. A három pont ezzel együtt itthon maradt.

U15 I. osztály 7. forduló
2019. október 4. MOL Fehérvár FC - Debreceni VSC-DLA 1-4 (1-0)
20 percen át és még a félidőben is vezetett U15-ös csapatunk, de végül pont nélkül maradt hazai pályán. Találatunkat Gajdóczi Tibor fia, Gajdóczi Krisztián szerezte, majd a második játékrészben négyszer köszönt be a hajdúsági csapat. Együttesünk most 13., a DVSC 4.

U14 I. osztály 7. forduló
2019. október 4. MOL Fehérvár FC - Debreceni VSC-DLA 1-1 (0-0)
Gól nélküli első félidőt követően egyszer-egyszer betalált mindkét fél a 13. és a 15. helyezett összecsapásán, ahol végül nem sikerült az egyelőre nyeretlen Loki fölé kerekednie Disztl Milán gárdájának. Ezzel az eredménnyel tartottuk pozíciónkat a tabellán.

Női labdarúgás

Leány U19 Kiemelt csoport 4. forduló
2019. október 3. Kelen SC - MOL Fehérvár FC 4-2 (2-1)
Korai vezetés után fordított a Kelen és otthon tartotta a három pontot Gajdóczi Tibor csapata ellen. A mieink részéről Békefi és Regőci voltak eredményesek és veretlenségünk elvesztése ellenére továbbra is a 6. helyen állunk a tabellán.

Leány U16 Kiemelt csoport 4. forduló
2019. október 2. MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC 0-12 (0-7)
Két öngólnak is köszönhetően hamar elszaladt a meccsel a PAFC, 20 perc után már 4-0 volt az állás. A félidő hétgólos vendégelőnyt hozott, végül 12-nél állt meg a számláló - a felcsútiak 4 meccsen 36-szor voltak eredményesek, gólt még nem kaptak. A mieink egyelőre pont nélkül állnak és utolsó előttiek.

Szerző: Guber Péter

Fotó: molfehervarfc.hu