EDZŐI ÉRTÉKELÉS

José Gomes: "Az egész szezonunkat jól jellemezte ez a meccs"

A két vezetőedző a mérkőzés után értékelte a látottakat.

José Gomes: Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, ami pozitív, majdnem 30-szor lőttünk kapura, de végül csak egyet sikerült ezek közül értékesíteni. Az egész szezonunkra ez volt a jellemző egyébként. Megérdemeltük volna a győzelmet, ahogy a szurkolók is, hogy győzelemmel búcsúzzon a csapat. Egy nappal a távozásom előtt nem lenne korrekt, ha a játékosokat vagy bárkit kritizálnék. Ha egy csapat nem éri el a kitűzött céljait, akkor abban mindenkinek van felelőssége. Jól éreztem magam Magyarországon és a Vidinél, szerettem itt dolgozni, és köszönöm mindenkinek, hogy segítették a munkámat.

Bene Ferenc: A meccs összképe alapján megérdemeltük az egy pontot. Hullámzó volt a játékunk, de a mentalitásra nem lehetett panasz. Megfelelő motivációval játszottunk, annak ellenére, hogy igazi tétje nem volt számunkra ennek a találkozónak. Jó sebességgel fociztunk az első félidőben, a helyzeteinket viszont nem tudtuk gólra váltani. A második félidőben azért sikerült, de a Vidi beszorított bennünket és megérdemelten egyenlített. Rados 2-3 óriási védést mutatott be, de mindenkinek a teljesítménye kellett ehhez az eredményhez. Akik eddig nem játszottak, és most bekerültek a csapatba, megállták a helyüket. Csalódottak voltunk a vesztes kupadöntő után, de erőt tudtunk gyűjteni. Egész héten felszabadultak voltak a játékosok és ez a meccsen sem csapott át könnyelműségbe.

Szerző: Acsai N. Ferenc