VÁLOGATOTT

Gradisarral a kezdőjében nyert a szlovén U21-es válogatott

Fiatal támadónk 89 percet töltött a pályán a Ciprus ellen 2-0-ra megnyert Eb-selejtezőn.

Kedden kora este Muraszombaton látta vendégül a szlovén U21-es válogatott Ciprus korosztályos nemzeti együttesét Eb-selejtezőn. A hazai együttes kezdőjében ezúttal is ott volt csapatunk fiatal csatára, Nejc Gradisar.

A szlovénok végig nagy fölényben futballoztak, a vezetés megszerzéséhez azonban ciprusi segédlet is kellett, a 27. percben ugyanis Koutsakos a saját kapuját vette be (1-0). A 2-0-s végeredményt Cipot a 84. percben állította be, Gradisar pedig egy perccel a vége előtt hagyta el a játékteret, helyére Bosilj állt be.

Győzelmének köszönhetően továbbra is első, továbbjutó helyen áll csoportjában Szlovénia.