Különleges mez, egy különleges ünnepért

Limitált kiadású mezben lépett pályára vasárnap este a MOL Vidi FC a Ferencváros elleni rangadón. Az exkluzív mezekre a mérkőzés után licitálni lehet, az árverésből befolyó összeg pedig fiatalok ünnepét teszi majd szebbé.

 

Akárcsak tavaly, idén is szeretnénk szebbé tenni olyan gyermekek, fiatalok karácsonyát, akiknek sajnos az év legszebb időszaka nem feltétlenül az ünneplésről és az ajándékokról szól.

Tavaly az FTC elleni idegenbeli rangadón viselt mérkőzésmezekre lehetett licitálni, most azonban mással készültünk. A 2018-as évzárón, amelyen szintén a fővárosi zöld-fehér alakulat volt az ellenfelünk, a MOL Vidi FC játékosai különleges, kizárólag erre az alkalomra készített mezben léptek pályára! A mezekből játékosonként három darab készült: kettő természetesen a labdarúgók számára, egyet azonban - dedikálva – szurkolóink vehetnek majd meg!

A mérkőzés lefújása után a vatera.hu oldalon minden pályára lépő játékosunk meze megjelenik majd, ezekre egészen december 19-én, 12:00 óráig lehet majd licitálni. A mezek kikiáltási ára 25 000 forint, a minimális licitlépcső ötezer forint. Az így befolyó összegből idén a Máltai Szeretetszolgálat Székesfehérvári Támogató Szolgálata segítségével jutnak hozzá fehérvári fiatalok olyan ajándékokhoz, amelyre régóta vágynak, régóta szükségük van, emellett pedig a Szeretetszolgálat ifjú sportolói is új eszközökhöz jutnak majd hozzá.

"A befolyó összeget a Máltai Szeretetszolgálat Székesfehérvári Támogató Szolgálata mellett a sportegyesületében futballozó rászoruló gyerekek számára ajánlja fel a MOL Vidi FC. A karitatív szervezet sportegyesülete sajátos szerepet tölt be a gyerekek életében, pályára például az léphet, aki bemutatja a házi feladatát. A sport közösséget, célt és sikerélményt ad nekik, akik közül több mint kétszázan igazolt játékosként lépnek pályára az ország számos pontján" - tájékoztatta honlapunkat Vecsei Miklós, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat egész évben fontosnak tartja azt, hogy segítsen a rászorulókon, hiszen önzetlenül segíteni nagyszerű élmény, a jótett önmagában hordja saját jutalmát, az ajándékozás örömét. A Magyar Máltai Szeretetszolgálat egyik küldetése, hogy a szükséget szenvedő családok gyerekeinek házhoz vigye a játék örömét - nemcsak karácsonykor, hanem egész évben.

Klubunk főszponzora, a MOL felajánlotta, hogy ezen az egyedi, exkluzív mérkőzésmezen ne a vállalat logója legyen a fő mezreklámhelyen, hanem a Máltai Szeretetszolgálat emblémája kerüljön oda. A felszerelésszállítónk, az adidas pedig ingyen ajánlotta fel klubunk számára a mezeket erre az alkalomra.

Fontos kiemelni, hogy ezek a mezek nem fognak kereskedelmi forgalomba kerülni, csakis licitálás útján lehet megszerezni azokat. Kérjük, licitáljanak Önök is a mezekre, hogy még szebbé tehessük a rászorulók karácsonyát! 

Azon szurkolóink, akiknek nem áll módjukban beszállni a licitbe, a 1350-es SMS számon, illetve a 11784009-20005320 számlaszámon támogathatják a Máltai Szeretetszolgálat munkáját.

Licitálni az alábbi linkeken lehet:

Játékos neve Licitálás

Kovácsik Ádám

A licitáláshoz kattintson ide!

Loic Nego

A licitáláshoz kattintson ide!

Juhász Roland

A licitáláshoz kattintson ide!

Vinícius Paulo

A licitáláshoz kattintson ide!

Stopira

A licitáláshoz kattintson ide!

Pátkai Máté

A licitáláshoz kattintson ide!

Anel Hadzic

A licitáláshoz kattintson ide!

Boban Nikolov

A licitáláshoz kattintson ide!

Kovács István

A licitáláshoz kattintson ide!

Georgi Milanov

A licitáláshoz kattintson ide!

Armin Hodzic

A licitáláshoz kattintson ide!

Huszti Szabolcs

A licitáláshoz kattintson ide!

Berecz Zsombor

A licitáláshoz kattintson ide!

Marko Scsepovics

A licitáláshoz kattintson ide!

Fontos információ: a mezlicitek nyerteseinek klubunk lehetőséget biztosít majd arra, hogy fotózkodhasson azzal a játékossal, akinek a mezét megnyerte!

Szerző: Wéninger Ákos

Fotó: molvidi.hu

További hírek