U12-es és U13-as csapatunk is megnyerte a Dél-Nyugat csoportot

Az idősebb korosztályokban viszont nem sikerült jó eredményeket elérni a legutóbbi fordulóban.

U19 "B" csoport, 11. forduló
2021.05.08. Újpest FC - MOL Fehérvár FC 3-0 (1-0)

A dobogóért küzdő Újpest otthonában sokáig szoros volt a mérkőzés állása, azonban a 73. percben a mieink megfogyatkoztak, Jancsót állította ki a játékvezető. A lila-fehérek az emberelőnyt gólokra tudták váltani és végül 3-0-ra nyertek ellenünk.

U17 "A" csoport, 11. forduló
2021.05.07. MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC 0-3 (0-1)

A veretlen listavezető felcsúti együttest látta vendégül Simek Péter csapata péntek délben. A mieink a 8 csapatos bajnokság 7. helyéről várhatták a találkozót, a papírforma pedig végül érvényesült annak ellenére is, hogy a 83. percben még "csak" 0-1 volt az állás, azonban az utolsó percekben két újabb gólt is tudott szerezni a PAFC, amely immár 8 pont előnnyel vezeti a bajnokságot a Budapest Honvéd - MFA előtt.

U16 "B" csoport, 11. forduló
2021.05.08. KTE LA. - MOL Fehérvár FC 2-0 (1-0)

U16-os együttesünk a sereghajtó Kecskemét otthonába látogatott és meglepetésre 2-0-ás vereséget szenvedett. Az eredmény már csak azért is számít meglepetésnek, mert alig két hónappal ezelőtt, március közepén Székesfehérváron magabiztos 4-0-ás győzelmet szereztek a mieink a kecskemétiek ellen.

U15, 27. forduló
2021.05.08. MOL Fehérvár FC - KTE LA. 0-1 (0-0)

U15-ös csapatunk is a Kecskeméttel mérkőzött meg, amely ebben a korosztályban is sereghajtó volt a fordulót megelőzően, és bár ősszel magabiztos 5-1-es Vidi-siker született idegenben, ezúttal a KTE visszavágott, és elvitte mindhárom pontot Székesfehérvárról.

U14, 27. forduló
2021.05.08. MOL Fehérvár FC - KTE LA. 1-1 (1-0)

U14-es csapatunk Regenyei Gergő találatával megszerezte a vezetést az első játékrészben, a vendégek azonban nem adták fel, és a ráadás utolsó percében egyenlíteni tudtak.

U13 Dél-Nyugat 14. forduló
2021.05.09. MOL Fehérvár FC - PVSK 5-0 (2-0)

Listavezető csapatunk a 14. fordulóból elhalasztott bajnokiját pótolta be, és Lak Bence (2), Sántha Bence, Huszti Armandó és Tarkó Zétény góljaival rendkívül magabiztos győzelmet szerzett. A lefújást követően nem csak a győzelmet, hanem a Dél-Nyugat csoport megnyerését is ünnepelhette Disztl Milán csapata, amelyre szerda délben még egy elmaradt bajnoki vár a Siófok ellen.

U12 Dél-Nyugat 14. forduló
2021.05.09. MOL Fehérvár FC - PVSK 3-1 (1-0)

A Rehák Viktor - Csrepka Tamás páros által vezetett U12-es együttesünk is a 14. fordulóból elhalasztott bajnokiját pótolta be, és Réthy Dávid, Jáksó Nimród valamint Gombás Lajos góljaival 3-1-es sikert szerzett. U13-as csapatunkhoz hasonlóan az U12 is megnyerte a Dél-Nyugat csoportot, hiszen immár behozhatatlan előnnyel vezeti a tabellát a Vidi.

U13-as és U12-es csapatunknak is gratulálunk!

Fotó: molfehervarfc.hu