Szabó Leventével szerződést hosszabbított klubunk

Fiatal támadónk jó játékkal, gólokkal szeretné segíteni csapatunkat a következő években. 

2019 szeptemberében kötött szerződést Szabó Leventével klubunk, aki az elmúlt másfél évben összesen 9 alkalommal lépett pályára NB I-es bajnokin, egyszer a MOL Magyar Kupában, az NB III-as Vidi II-ben pedig négyszer játszott, míg kooperációs partnerünknél, az NB II-es Budaörs együttesében öt alkalommal szerepelt. 

"Rendkívül boldog vagyok, hogy a MOL Fehérvár FC hosszú távon számol velem és töretlen a bizalom az irányomban. Mindenképp gólokkal, jó játékkal szeretném ezt meghálálni, sokat jelent számomra az, hogy a Vidi játékosa lehetek" - nyilatkozta honlapunknak Szabó Levente.

"Levente a legnagyobb potenciállal bíró csatártehetség az országban. Ha elkerülik a sérülések és folyamatosan tud dolgozni, akkor nagyon komoly karrier vár rá. Örülünk, hogy hosszú távon számolhatunk vele" - fogalmazott honlapunknak Kovács Zoltán sportigazgató. 

Szerző: Wéninger Ákos

Fotó: molfehervarfc.hu

További hírek