EDZŐI ÉRTÉKELÉS

Joan Carrillo: "Nagyot küzdöttek a srácok, és íme az eredménye!"

A két vezetőedző a lefújást követően értékelte a látottakat.

Joan Carrillo: "Nagyon jó meccset játszottunk a DVSC-vel. Tudtuk, hogy remek csapat otthonába látogatunk, és ezt ma is bizonyította a Debrecen. Ez a találkozó nagyon hasonlított a két együttes legutóbbi, székesfehérvári Ligakupa-összecsapásához. Tisztában voltunk azzal, hogy nagyon vigyáznunk kell, hiszen jó formában van tavasszal a DVSC. Hetek óta azt mondom a játékosaimnak, hogy van olyan, amikor nagyon jól megy a játék, és előfordul olyan is, amikor esetleg kevésbé. Ami viszont a legfontosabb, hogy minden esetben küzdeni, harcolni kell, annak meg lesz az eredménye. Ma nagyot küzdöttek, harcoltak a srácok, és íme az eredmény: 14 év után nyertünk ismét bajnoki meccset Debrecenben, ráadásul a mai 3 ponttal immár 67 pontunk van, ami új klubrekord."

Kondás Elemér: "Jól kezdtük a találkozót, félidőben 3-0-lal kellett volna fordulnunk, ehelyett egy beadás a kapunkban kötött ki, és 0-1. A második félidőben ismét a semmiből lőtt gólt a Videoton FC. Mi nagyon jól játszottunk, be kellett volna lőnünk a ziccereket. A mérkőzés nagy részében sikerült folyamatosan nyomás alatt tartanunk ellenfelünket. A mai meccset nem hasonlítanám a Ligakupa-találkozóhoz, hiszen ott nem voltak olyan százszázalékos helyzetei a Videoton FC-nek, mint amilyeneket mi a mai napon kidolgoztunk. Ráadásul a székesfehérvári meccsen a mi két gólunk nem talált gólok voltak, hanem kidolgozott akciókból lőttük azokat."