GYÁSZ

Elhunyt Molnár Ferenc

A Vidi korábbi kiváló masszőre 88 éves volt.

Klubunk péntek este megrendülve értesült a hírről, hogy egykori kiváló masszőrünk, Molnár Ferenc 88 esztendős korában elhunyt.

Molnár Ferenc 1935. június 5-én született Székesfehérváron. 1952-től az Árpád Fürdőben dolgozott masszőrként, a játékosok már akkor is jártak hozzá, majd 1964-ben már "hivatalosan" is a stábhoz tartozott, amelynek 1969-től volt főállásban tagja. Egészen 1997-ig dolgozott a csapat mellett, így természetesen fontos részese volt az UEFA-menetelésnek, de ünnepelhetett feljutást és két NB I-es bronzérmet is, valamint ott volt a kispadon az 1975/1976-os szezon során, amelynek végén második helyen végzett az élvonalban a Vidi.

Klubunk nevében ezúton is őszinte részvétünket fejezzük ki Molnár Ferenc családja számára. Nyugodjon békében!

Szerző: fehervarfc.hu

Fotó: fehervarfc.hu

További hírek