SIMPLE NŐI KUPA

Búcsúzott a kupától Dunaújvárosban női csapatunk

Fiatal és tartalékos női csapatunk nem tudta kiharcolni a továbbjutást a Simple Női Kupában a Dunaújvárossal szemben.

Szombaton délelőtt 10 órakor Dunaújvárosban lépett pályára jócskán megfiatalított női csapatunk a Simple Női Kupa 2. fordulójában. A hazai együttes erőnyerőként most csatlakozott a kupasorozathoz, a mieink pedig egy héttel ezelőtt a szintén NB II-es Paks otthonában tudtak 1-0-ra győzni.

Fehérvár FC

Regős Eszter Enikő - Kókai Mariann, Nagy Andrea Panna, Váradi Eszter, Sárkány Bianka, Vojnity Nóra Anna, Csamangó Dóra (Bálint Panna 62'), Domján Boglárka (Szabó Alexandra 58'), Hornyák Klaudia (Kátai Lili 65'), Véninger Tünde, Németh Flóra

Fehérvár FC

Czuczai Daniella - Gergics Miléna, Zuggó Boglárka, Csilléry Kata Boróka (Balazsek Fanni 68'), Tóth Alexandra, Szombati Katalin, Kálmán Flóra (Papp Klaudia 68'), Zámbó Noémi (Forstner Melinda 46'), Kozma Réka, Farkas Szofi Lora, Kovács Liza Kata (Janus Izabella 68')

Játékvezetők

Hegedűs Imre

Piri Kata, Simon Tamás Sándor

Már a 6. percben megszerezte a vezetést a Dunaújváros, Vojnity Nóra Anna vette be a 2009-es születésű, 15 esztendős Czuczai Daniella kapuját (1-0). A szünetig újabb gól már nem született, fordulás után azonban szinte azonnal növelte előnyét a hazai csapat: Csamangó Dóra volt eredményes a 47. percben (2-0). A 3-0-s végeredményt Kókai Mariann állította be az 55. percben. Vármegyei riválisunk a 3. fordulóban a ZTE ellen lép majd pályára, miután a zalaiak 6-2-re legyőzték a Nagykanizsát.

Andorka Péter együttese pedig az NB II-es bajnokság rajtjára készülhet, augusztus 31-én, 14 órakor Sopronban kezdjük a pontvadászatot.