Aranyat érhet a nyolcadik siker - Videó

Csapatunk eddig hét alkalommal nyert a Honvéd vendégeként, a legfontosabb siker azonban még csak most következhet!

A Videoton FC és a Budapest Honvéd eddig 82 alkalommal nézett farkasszemet a legmagasabb osztályban, az eddigi összecsapások a fővárosiak fölényét hozták. A Honvéd 40, a Videoton 27 alkalommal nyert 15 döntetlen mellett, a gólarány 126-86 ellenfelünk javára.
A fővárosban játszott 40 bajnokin csapatunk 7 győzelmet aratott, minden kétséget kizáróan a vasárnapi, 41. összecsapás lesz a legfontosabb kispesti fellépésünk, hiszen a nyolcadik siker aranyérmet jelenthet a Videotonnak! A piros-feketék eddig 26 alkalommal nyertek csapatunk ellen saját közönségük előtt, míg 7 találkozó döntetlennel zárult.
A két gárda legutóbbi, Bozsik Stadionban vívott derbije szintén döntetlennel ért véget, igaz, a márciusi 1-1 a Magyar Kupa negyeddöntőjében született. A visszavágót 4-0-ra nyerte a Vidi, a két csapat így vasárnap idei harmadik összecsapására készülhet.

Videoton FC - Honvéd 4-0 (Magyar Kupa) Összefoglaló:

A Honvéd elleni bajnoki góllövőlistát Novath György vezeti 5 találattal, csapatunk jelenlegi keretéből Farkas Balázs 2, Nagy Dániel és Andre Alves 1-1 alkalommal talált be a kispesti kapuba.

A Honvéd elleni góllövőlista:
5 gólos: Novath György
4 gólos: Nagy II János, Szabó József, Csucsánszky Zoltán, Horváth Ferenc
3 gólos: Wollek Tibor, Szalmássy Tamás, Karsai László, Burcsa Győző, Máriási Zsolt, Takács Lajos, Terjék Lajos
2 gólos: Kovács László, Zoran Kuntics, Tóth Balázs, Leo, Mario Bozic, Farkas Balázs
1 gólos: Balogh Károly, Burka Imre, Fejes Gábor, Májer Lajos, Palkovics István, Vadász Imre, Petres Tamás, László Csaba, Jónás Gyula, Sallói István, Németh Zoltán, Keresztúri András, Tóth Norbert, Pető Tamás, Donát Rajmund, Szabó Béla, Vancsa Miklós, Daniel Usvat, Julinho, Hercegfalvi Zoltán, Kriston Attila, Szabó Tibor, Disztl Dávid, Nagy Dániel, Csizmadia Csaba, Baranyai Tibor, Sitku Illés, André Alves, Présinger Ádám