Anel Hadzic: "Az Újpest elleni meccs második félidejében megmutattunk, hogy mit tudunk"

A szombati rangadón gólt szerző középpályás a Fradi ellen is nehéz találkozóra számít.

„Nem úgy kezdtünk, ahogy szerettünk volna, az Újpest pedig egy jó csapat, és ezt ki is használta. Kaptunk egy szerencsétlen gólt, ami után mindent megtettünk az egyenlítésért, 20-25 perc után már mi irányítottunk, és sikerült is gólt szereznünk még az első félidőben. Nagyon jó labdát kaptam Markotól, gyakorlatilag csak be kellett rúgnom a kapuba. A második félidőben aztán megmutattunk, hogy mit tudunk, ami nagy öröm számomra, akárcsak az, hogy nyertünk, és továbbra is tartjuk első helyünket a tabellán. Mostantól azonban a Ferencváros elleni mérkőzésre kell készülnünk, ami biztosan még az Újpest elleninél is nehezebb lesz. A Fradi nagyon jó csapat, nagy riválisunk az első helyért folytatott harcban, de mindenképpen győzni megyünk a Groupama Arénába” – értékelt Anel Hadzic, a Vidi középpályása.

Szerző: Papp Brigitta