Megfricskáztuk a listavezetőt

A Videoton FC-Felcsút U19 1-1-es döntetlenre végzett Kispesten, sokat segítve ezzel a Vidi-PA U19-nek.

Komoly erőpróba várt Disztl László és Domján Norbert tanítványaira, a vesztett pontokat tekintve a bajnokság legjobbjának számító Honvéd otthonában nem együttesünk számított esélyesnek. Ennek ellenére a Videoton FC-Felcsút U19 jó játékkal, a Honvéd támadóinak területét leszűkítve megakadályozta a hazaiak döntő fölényét, a kispesti gárda nem tudott csapatunk védelme mögé kerülni. Az első félidő gól nélkül ért véget, a második játékrész elején azonban a Honvéd előnyt tudott szerezni, csapatunk szerencsére ettől nem zuhant össze. Disztl László jó érzékkel váltott taktikát, letámadtuk a vendéglátót, és a 83. percben sikerült is megszereznünk az egy pontot érő gólt: Hosszú Péter távoli bombája védhetetlenül csapódott a hálóba. A végeredmény 1-1 lett, csapatunk ezzel sokat segített a Videoton FC-Puskás Akadémia U19-nek, mely három pontos távolságból követi jelenleg a listavezető Honvédot.

Disztl László, a Videoton FC-Felcsút U19 edzője: Nehéz 90 perc volt, egy nagyon jó csapat otthonában szereztünk értékes pontot. Teszem hozzá rögtön, teljesen megérdemelten, mert jól játszottunk, ráadásul hátrányban sem adtuk fel, ennek a jutalma pedig az egyenlítő gól lett.

A találkozó jegyzőkönyvét itt tekinthetik meg.

Author: Németh Zoltán