VÁLOGATOTT

Koszovót is legyőzte a magyar válogatott

Marco Rossi együttese második márciusi barátságos mérkőzését is megnyerte Tóth Balázzsal a keretében.

A múlt pénteki, Törökország elleni 1-0-s sikert követően kedden 19 órától Koszovó ellen lépett pályára a magyar labdarúgó-válogatott barátságos mérkőzésen a Puskás Arénában. A mieink meccskeretében ismét ott volt a Vidi kapusa, Tóth Balázs.

A kevésbé eseménydús első félidőt követően a második játékrészben két magyar gólnak is örülhettünk: az 58. percben Schäfer passza után Szoboszlai juttatta vezetéshez válogatottunkat (1-0), majd a hajrában Nagy Zsolt gólja biztosította be a magyar győzelmet (2-0).

Nemzeti csapatunk így márciusban újabb két, kapott gól nélküli sikert könyvelhetett el a nyári Európa-bajnokságra való felkészülés jegyében.

Szerző: Óházy Bálint

Fotó: fehervarfc.hu