Közlemény

Pozitív PCR-tesztek miatt a spanyolországi edzőtábor lemondása mellett döntött klubunk.

A tervek szerint január 11. és 22. között a spanyolországi Marbellán edzőtáborozott volna első csapatunk. A héten elvégzett PCR-teszt több játékosunknál és stábtagunknál pozitív eredményt mutatott, így klubunk mindenki egészségét szem előtt tartva az edzőtábor lemondása mellett döntött és egyelőre Sóstón készül tovább a tavaszi idényre.

“Ismét egy komplikált helyzet állt elő, ahogyan a szezon során már többször is. Hosszas egyeztetések után végül úgy döntöttünk, hogy a teszteredmények ismeretében nem utazunk el Spanyolországba. A szakmai stáb és a csapat minden támogatást megkap ahhoz, hogy itthon is megfelelő körülmények között készülhessen tovább a tavaszi idényre” - mondta sportigazgatónk, Sallói István.

Szerző: molfehervarfc.hu

További hírek