SZURKOLÓI

Szurkolói információk az Újpest elleni bajnokira

A vendégjegyek egységesen 1200 forintba kerülnek. Klubunk szurkolói buszt nem indít.

Utolsó előtti 2018-as bajnokiján Újpestre látogat a MOL Vidi FC. Együttesünk december 8-án, szombaton 19:30-kor lép pályára a Szusza Ferenc Stadionban.

Jegyvásárlás

A vendégjegyek egységesen 1200 forintba kerülnek. A VidiShopban ezúttal nem értékesítünk belépőt a találkozóra, viszont klubkártyával rendelkező szurkolóink online, a meccsjegy.mlsz.hu oldalon már megválthatják jegyeiket. A helyszíni jegyvásárláshoz klubkártya nem kötelező, de fényképes igazolvány felmutatása szükséges.

Megközelítés, belépés

Meccsnapon, 18 órakor két vendégpénztár nyit ki, valamint a stadion kapui is ekkor nyílnak.

A vendégszurkolók számára a rendezők a Szusza Ferenc Stadion "C" szektorát jelölték ki, amelyet a Labdarúgó utca felől lehet megközelíteni. A vendégszektorban büfé várja a szurkolókat. Kilátogató szurkolóink számára a parkolás a környező utcákban lesz lehetséges.

Klubunk szurkolói buszt nem indít.

 

Szerző: Guber Péter

Fotó: molvidi.hu

További hírek